Logo

Jak zdać maturę po latach

Date

Wednesday, July 24, 2024

Time

06:30 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Mrs Joanna Olesińska-Prus

Nazywam się Joanna Olesińska-Prus. Od 2010 roku pomagam dorosłym zdać maturę, więc można powiedzieć, że jestem chodzącym informatorem maturalnym:-)
Od ponad dwudziestu lat obserwuję zmagania ludzi w każdym wieku z uczeniem się. Od czego zależy sukces w tym obszarze? Owszem – motywacja, determinacja i systematyczność to wszystko jest ważne. Ale jest coś jeszcze. Świadomość swoich mocnych i słabych stron odnośnie swoich talentów i predyspozycji.
Dążę do tego, abyś potrafił/a scharakteryzować swój sposób uczenia się i przetwarzania informacji oraz pozbył/a się ograniczających przekonań. To pomaga w nauce i podejmowaniu właściwych zawodowych wyborów. To jest mój cel, to jest moja praca!

Agenda

Decyzja o zdaniu matury po latach może wydawać się nie lada wyzwaniem, a pytania i wątpliwości, które się pojawiają, są jak najbardziej zrozumiałe. Niezależnie od tego, czy to decyzja podyktowana chęcią dalszego kształcenia, zmianą ścieżki kariery, czy po prostu spełnieniem osobistego celu, jesteśmy tu, by Ci w tym pomóc. 

Podczas bezpłatnego spotkania online dowiesz się:

  • Jaka formuła matury Cię obowiązuje "stara" czy "nowa" 

  • Czy obowiązuje próg zaliczeniowy z przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, czy musisz podejść, ale zdać nie musisz, a może jesteś całkowicie zwolniony?

  • Gdzie i do kiedy zarejestrować się na maturę, w jakiej szkole się zdaje i kto o tym decyduje?

  • Jak oszacować potrzebny czas na przygotowania - porozmawiamy o tym, jak realistycznie ocenić czas potrzebny na naukę z poszczególnych przedmiotów maturalnych?

  • Jak opracować strategię maturalną – czy korzystniej zdawać maturę za jednym zamachem, czy podzielić ją na etapy?

  • Od czego zacząć i kiedy - damy Ci wskazówki, od czego rozpocząć naukę i jak najlepiej rozplanować swój czas przed maturą?

Nie pozwól, aby obawy i niepewność stanęły na drodze do matury (nawet po 5, 20 czy 30 latach). Spotkanie informacyjne to pierwszy krok do przekształcenia wątpliwości w pewność siebie i konkretne działanie. Przygotowanie do matury w dorosłym życiu może być wyzwaniem, ale z odpowiednim ukierunkowaniem i zasobami jesteś w stanie osiągnąć ten cel.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i zrób pierwszy krok ku otwarciu nowych możliwości! Czekamy na Ciebie, aby wspólnie przemienić Twoje marzenia w rzeczywistość.